| mastermmanalex a întrebat:

Hi TPU.O sa trec la subiect.Imi place mult de o fata vorbesc cu ea in pauze si dupa scoala mergem pe acelasi drum acasa.Ea, atunci cand vorbesc cu ea, imi zambeste mereu si in timpul orelor se uita la mine.Ce sa inteleg prin aceste fapte.
Va rog sa fiti seriosi si sa nu faceti misto

Răspuns Câştigător
| December a răspuns:

Pai sunt toate sansele sa-i placa de tine. Mai exista si varianta sa fie ea mai prietenoasa asa, dar in cazul de fata i place de tinewinking. In genaral cand o fata se uita insistent la tine indiefernt ca esti in pauza, ora sau pe drum spre casa, sunt 2 variante:
1. Ai vreun defect major fizic-vizual big grin ( mai putin probabil)
2. I place de tine.
In cazul tau care crezi ca e?winking

| mastermmanalex explică (pentru December):

Nu am niciun defect major deci inseamna ca ii place de mine thx

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca te place!happy
Invit-o la un suc/o prajitura si incearca sa te apropii de ea.
Daca te place cu adevarat, nu te va respingehappy
Bafta!kiss

| Elizabethe a răspuns:

Cati ani ai? sa nu te indragostesti prea repede! daca vrei sa fiti impreuna trebuie sa fii putin mai romantic, bine? mult succes!

| mastermmanalex explică (pentru Elizabethe):

Am 15 ani si ea la fel

| Elizabethe a răspuns (pentru mastermmanalex):

Okay, cere-i o intalnire!