| Adrian98765 a întrebat:

Sunt in clasa cu o fata care in timpul orelor si in pauze tot se uita la mine.Se uita intr-una.Ma uit si eu la ea, normal.Dar noi nu vorbim deloc ca mie imi e rusine s-o intreb de vorba.Credeti ca ma place? Daca da, sa indraznesc sa-i vorbesc?

Răspuns Câştigător
| JustForYouForever a răspuns:

Buna, in primul rand tu o plci pe fata aceasta de se uita la tine? Este posibil ca ea sa te placa si sa nu indrazneasca la fel ca tine sa iti vorbeasca. Daca tu faci primul pas si vb cu ea este foarte bine adica nu ai nimic de pierdut daca vorbesti cu ea. Este la decizia ta ce sa faci. Eu iti zic sa vb cu ea. Sper ca ti-am fost de ajutor si mult noroc :*. Funda?

1 răspuns: