| anonynn a întrebat:

Hi TPU.Sunt un pic varza la skander...si nu prea stiu ce exerciti sa fac.Imi puteti da niste sfaturi(exerciti...) app sry pentru categorie dar e cea mai vizitata

Răspuns Câştigător
| blond a răspuns:

Poti sa incerci sa faci exerciti cu un PowerBall care te ajuta foarte mult la intarirea muschilor si a incheieturi, daca te joci intre 5-10 minute pe zi 99% vei fi mai bun.

| Cosmin86 a răspuns (pentru blond):

Vei fi FIX 0. 00001 % mai bun

Antreneaza-te serios

3 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Fate padurar, fierar pentru cateva zile, ce muschi iti fac alea, nu-ti pot face toate proteinele din lume. Bafta la scander

| Cosmin86 a răspuns (pentru NatureSelf):

Niciun padurar nu poate tine mai mult de 1 secunda un sportiv profesionist. Sa aiba sanse... exclus din start laughing

Asa ca nu mai abera