| →s ♥ ą← a întrebat:

Hm deci. eu si prietenul meu ne intelegeam fff bine si ne iubeam.si el mereu ma alintea si ma baga in seama.Acum parca nu`i mai pasa.pe mess nu ma baga in seama decat dupa 3 ore.:-| si nici nu ma mai alinta sau sa imi spuna te iubescsad cum obisnuia sa faca.sad ce sa cred din toate astea? ce sa facsad? mersi >big grin

12 răspunsuri:
| anonimaa a răspuns:

Wow uite cred ca s-a cam plictisit de tine adica relatia s-a cam consumat ca sa zic asasad imi pare rau pentru tine dar toate relatiile ajung in aceasta rutina:unele trec peste ea altele se opresc aici
ma tem ca a ta se opreste aici...
succes:* (fundita?)

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Inseamna ca nu te iubea suficient sau a aparut o noua domnisoara in viata lui. Important pentru tine este sa nu ii cersesti iubirea. Asteapta inca putin si vezi cum reactioneaza, iar daca se comporta la fel, incarca-te cu rabdare si pregateste-ti un speech in care sa-i arati nemultumirea si totodata nedumerirea si sa afli ce se-ntampla cu el. Discutia trebuie sa fie deschisa, fara ocolisuri...pentru ca nici el nu este un "dragut" in felul cum se poarta cu tine! Numai asa poti afla ce este in mintea si sufletul lui.

| Corinne a răspuns:

Sa stai de vorba cu el!winking E singura solutie. spune`i tot ce ai pe suflet si intreaba`l ce l-a determinat sa se schimbe fata de tine.Sigur va avea ceva de zis. Poate s`a plicisit de tine, de relatia pe care o aveti, poate are pe altcineva, poate se inchide in el si ii este greu sa-ti spuna, pot fii multe motive.

Vorbeste cu el! El e singura persoana care te poate lamuriibatting eyelashes

bafta! kiss

| chrystyna a răspuns:

Asta e.Se mai intampla si asa.Nu intotdeauna ce e frumos la inceput se si sfarseste asa. Vorbeste cu el, dar nu ca si cum ai fi ranita, deceptionata, etc. Spune-i ca a venit vremea sa dati cartile pe fata, sa isi explice comportamentul.Relatia voastra nu e o joaca de copii mici.Sau mai bine spune-i ca tu nu esti jucaria lui.Si daca el credea ca se poate comporta cu tine ca o jucarie, spune-i ca s-a inselat. Tu esti o fata cu sentimente, puternica, si care stii ce vrei de la viata. Spune-i ca daca el mai continua asa, tu nu accepti sa fii tratata astfel. E o pierdere de timp sa stati asa. E plina lumea de baieti.Sigur o sa gasesti pe cineva care sa te merite, si care sa merite la randul lui iubirea ta.Nu toti copii astia mici si plictisitori.(pentru ca asa pare a fi prietenul tau. daca era matur, trata cu tine problema fata-n fata). Multa bafta!

| NinaY a răspuns:

Mih1990 are dreptate.Asa se intampla intotdeauna.Sa mor daca am putut vreodata sa inteleg un baiat.Nici macar pe baiatul cu care sunt de patru ani si jumatate nu il inteleg.thinking

| →s ♥ ą← explică:

Da... dar nu suport...nu stiu mor cand vad ca face asastraight face tin la eloh go on da se pare ca degeaba. rolling eyes

| kromstein a răspuns:

S-a plictisit de tine. Fi mai distanta. Indiferenta doare si in cazul baietilor.

| mih1990 a răspuns:

Eh.asa is toti baietiiwinking. se plictisescoh go on nu ne mai alinta. Dar noi cand avem momente proaste, nu avem chef de nimic ne sar in cap ca ne purtam ciudatstraight face

| mih1990 a răspuns:

Sunt cu un baiat de 4 ani.si la ce bun? a ajuns sa ma trateze ca pe ultima carpawinking...la inceput era tandru, ma alinta, imi spunea vorbe frumoase, iar acum s-a dus tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te iubea cu adevarat nu facea asta. Tu mergi mai departe chiar daca tu il iubesti. Ignoral si asteapta sa vina la tine si sa se roge de tine sa vii tu inapoi. CU PLACERE.ama vut si eu aceiasi problema dar am rezolvato asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu renunta la el asa usor straight face
exact in situatia asta ma aflu si eu. e f indiferent cu mine
crying
nu stiu ce sa ma mai fac.

| leon2002 a răspuns:

Hi da-mi mie mesu tausi te voi alinta ie mi love.