| DoamnaGărgă a întrebat:

Heii, poate o sa ma luati in misto, dar e foarte important. happy, M.am indragostit de un baiat cu 6-7 ani mai mare ca mine, il plac ...am vb cu el, de mai multe ori, imi tot spune ca sunt draguta. si ca ma place. eu am 14 ani, i.am spus: tu nu crezi ca dif de varsta e prea mare, si el a zis ca pentru el nu conteaza, important este sa ne intelegem bine. etc. si a zis ca el nu e genu`, ca nu vrea sex., nu stiu ce sa mai cred straight face, sfaturi,batting eyelashes. multumesc.

Răspuns Câştigător
| Rau1Alberto a răspuns:

Eu zic ca ii prea mare pentru tine, sa zicem pana in 18/19 dar 20/21 ii deja prea mare.Sunt multi care iau fete de mici, se dau bine pe langa ele pana reusesc cea ce doresc. Nu uita ca el are o varsta in care nu mai conteaza asa mult " Te iubesc" ci " Abia astept sa te am in pat" sau multe altele.Eu zic ca nu,acum este alegerea ta,asa ca ai grija!
Esti tanara si ai o viata in fata, baieti sunt multi pe lume, nu ii unicu!
Succes!batting eyelashes

5 răspunsuri:
| Alex_1359 a răspuns:

Cica reclama-l la politie laughing cum sa faci una ca asta, cu ce drept sa-l reclami la politie?, nu te lua dupa el/ea, incearca sa stai cu el, dar nu pune suflet. Daca vezi ca totu decurge frumos, iubeste-l si fi aproape langa el

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alex_1359):

Cum naiba sa stea cu el? ce sfat idiot ii dai bietei copile. doamne ce a ajuns lumea din ziua de azi.are doar 14 ani nu ganditi niciun gram

Răspuns utilizator avertizat
| Arhanghel a răspuns:

Eu iti zic sa stai in banca ta pentru ca este prea mare... nu conteaza ce zice el ci ce gandeste.fi prietena in continuare cu el. dar iti spun ca daca o sa fi cu el lumea o sa se uite altfel la tine

| TM6524 a răspuns:

Nu stiu...