| noname_3387 a întrebat:

Hmm.
intrebare pentru baietihappy : cand ati facut`o cu o prostituata(daca ati facut`o) ati pus si sentimente? sau.doar atractie fizic? si daca aveati vreo iubita. v-a infulentzat relatia?

5 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Cum naiba sa pun sentimente? Nici atractie, doar necesitate, stare de ebrietate prea ridicata sau cateodata teribilism. Na ca ti-am spus-o si pe asta. Nu aveam iubita la momentul respectiv, ca nu-mi permiteam sa ma duc in astfel de locuri.hee hee
Urmareste filmul Marinela de la P7 parca se chema. Sa vezi acolo sentimente cu astfel de persoane.hee hee

| Flav a răspuns:

@Anca - patetico, vezi-ti de treaba ta ca n-am chef de fete ca tine, vezi-ti de baietii tai. Paaaa...

| Anca a răspuns:

Flav, Sfantu Petru ce esti ...ai platit pentru sex? big grin Groaznic big grin

| feroceboy4u a răspuns:

Trebuia descarcat pistolulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se mai numeste relatie?