| anonim_4396 a întrebat:

Gaura pe unde iese urina este putin umflata si de ea este prinsa o "vena", este normal? Dau funda

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ceea ce se observa in poza prezentata, cel mai probabil reprezinta o malformatie congenitala/din nastere si din acest motiv devine necesar sa se intervina printr-o simpla operatie chirurgicala pentru a extirpa/indeparta respectiva malformatie. Medicul urolog iti va explica despre ce este vorba si bineinteles cand si in ce mod se poate interveni. Multa sanatate!

| Fyettxft35ge a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Multumesc ca m-ai lamurit

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pare un polip.