| anonim_4396 a întrebat:

Salooot TPU! Maine ma intalnesc cu baiatul de care imi place http://www.tpu.ro/......ne-ca-ma/, mergem la film. Deja am emotii. O sa incerc sa fiu cat se poate de eu. Problema e..cum sa ma imbrac? Cum sa ma comport cu el, mai ales ca e timid. La despartire.ce sa fac? Sa-l sarut eu, sau nu.:-s Mi-e ca se supara..si o sa zica ceva gen "si pupicul unde e"..Doamneee ce teamaa imi este...

Răspuns Câştigător
| Elliana534 a răspuns:

E cam cald ar merge o fusta dar nu mini, cu o bluzita fara decolteu prea mare. S-au blugi cu un tricou merg foarte ok. nu stiu cum tu sa te comporti cu el pentru ca nu am mai dat sfaturi la tipe, dar poti sa iei rolul baiatului si toate discutiile sa se invarta in jurul lui. La despartire daca e baiat destept te conduce acasa si te saruta. Dar mai nou tipele au luat locul tipilor asa ca poti sa-l saruti cand va despartiti, adica tu*. Sa se supere, nu am mai intalnit asa ceva + ca urla hormoni in el asa ca da, fa-l sa te placa mai mult. Iti dau add la prieteni sa-mi povestesti

12 răspunsuri:
| Ana_4223 a răspuns:

Ce dracu!?
Ai ajuns sa iti spuna niste straini cu ce sa te imbraci si cum sa te comporti?
Te imbraci cum vrei si te comporti cum simti, nu cum iti spunem noi.

| Samarra a răspuns (pentru Ana_4223):

Daca vrei ajuti, daca nu taci. Nu aveam nevoie de raspunsuri ironice.

| Ana_4223 a răspuns (pentru Samarra):

Dar nu a fost un raspuns ironic, am fost pe cat se poate de serioasa.

| h3r a răspuns:

Te îmbraci decent, dacă ești frumoasă se vede și prin haine, naturalețe.

| Samarra a răspuns (pentru h3r):

Merci, asa ziceam si eu.thinking :*

| h3r a răspuns (pentru Samarra):

Succes.

| e7d7n7 a răspuns:

Cât mai lejer, mai ales că-i vară!

| Elliana534 a răspuns:

Cati ani aveti aman 2?

| Samarra a răspuns (pentru Elliana534):

Eu 15 el 16.

| Elliana534 a răspuns (pentru Samarra):

Iar timiditatea lui, se datoreaza secolului 21 si tehnologiei. Nimeni nu mai iese la un basket sa socializeze pe afara sa arda timpu doar pe fb si gaming. Iar restul care nu-s timizi ori sunt cocalari ori jucatori cu experienta.

| Samarra a răspuns (pentru Elliana534):

Mda..asa e...e gamer. 8-)

| Samarra a răspuns (pentru Elliana534):

Si eu ma gandeam tot la blugi si tricou. Mai degraba il duc eu la metrou.laughing ca sta departe. Multumesc muult, o sa-ti povestesc. :*

| Elliana534 a răspuns (pentru Samarra):

E cam cald ar merge o fusta dar nu mini, cu o bluzita fara decolteu prea mare. S-au blugi cu un tricou merg foarte ok. nu stiu cum tu sa te comporti cu el pentru ca nu am mai dat sfaturi la tipe, dar poti sa iei rolul baiatului si toate discutiile sa se invarta in jurul lui. La despartire daca e baiat destept te conduce acasa si te saruta. Dar mai nou tipele au luat locul tipilor asa ca poti sa-l saruti cand va despartiti, adica tu*. Sa se supere, nu am mai intalnit asa ceva + ca urla hormoni in el asa ca da, fa-l sa te placa mai mult. Iti dau add la prieteni sa-mi povestesti