| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.TPU.ro/......-si-la-un/ continuare : ieri m-a adaugat un id si i-am dat accept. Era un prieten de-al lui care vroia sa ne impace. Mi-a zis ca ii venea sa planga la toate orele. Si ca dc nu ramanem prieteni. Si ca dc nu ne impacam. Eu nu pot sa raman prieten cu el i-am explicat si prietenului lui si lui. Vad ca azi m-a lasat in pace. Oare va termina sau ma va sacai? Ca e cam ciudat cum facea inainte si azi pauza dintr-o data. voi ce credeti?
PS: raspundeti-mi si la intrebarile acelea din link pentru ca. cu cat mai multe rasp cu atat mai bine. Va pup! Funda! Jur pe degetelul mic

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. Da l-a durut pentru ca tu i-ai zis prima data ca Y ti se pare dragut, de aceea ti-a zis si el ca o place pe X.De fapt nu o placewinking
2.A zis asa doar sa te faca geloasa, sa nu ramana mai prejos.
3.Nu e prost, el chiar tine la tine.Mai ales ca prietenul lui ti-a zis ca mai avea putin si plangea e un gest ft important din partea unui baiat.
Eu zic sa ai grija de el si sa-i explici ca Y ti se pare doar dragut, nimic mai mult.Tu pe el il iubesti.

3 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Intrebi de parca incetarea siciielii e directia ta si ti-ar oferi liniste.In mod normal siciiala lui iti da certitudinea dragostei lui pentrutine si tu asta iti doresti.Succes din partea mea.

| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns (pentru harciog):

Nu prea am inteles ce ai vrut sa scrii cred ca ai vrut sa scrii sacaiala nu?

| harciog a răspuns:

Am vrut sa scriu ca siciiala lui este tot ce-ti doresti, dincolo de ce ai vrea tu sa para.Succes in tot ce ti-ai propus domnisoara.