| source a întrebat:

Http://www.TPU.ro/dragoste-si-sex/in-leg-cu-intrebarea-m ea-anterioara-http-www-TPU-ro-dragoste-si-sex-incepe-asa -am-cunoscut-o-fata-mai-demult-prin/ am pus intrebarea asta mai demult :D, recent mi-a zis ca sa impacat cu fostul`, cand am auzit imi venea sa o bat x(, ce naiva si fraiera este, adica el la un moment dat cica " daca vrei sa te impaci cu mine, sa te tunzi bob" am ramas specheless :|, i-am zis ca nu merita ce faci te impaci cu el si apoi te desparti iarashi asta-i nu-i relatie, nu stiu cum sa o fac sa-si deschida ochii, o facea in toate felurile, chiar dragostea orbeste... poate din cauza asta n-a vrut sa fie cu mine ca stia ca o sa se impace cu el, mi-am dat seama acum; intrebarea mea este oare dc unele fetele sunt asa naive uneori si trebuie ca cineva sa le deschida ochii?

2 răspunsuri:
| MissL a răspuns:

Uau ce mila mi-e de ea saraca laughing pai asa devin unele fete mai sensibile dua ce ajung sa se indragosteasca de baietii din astea ce fac pe smecherii.

| Mayar a răspuns:

Pai sti care-i faza? Ea probabil ca e tare sensibila si s-a atasat de el, ea fiind asa inocenta incat fara sa-si dea seama a devenit dependenta. Totusi nu o lasa sa sufere, pacat de ea. e chiar cuminte