| source a întrebat:

Http://www.TPU.ro/......mult-prin/ am pus intrebarea asta mai demult :D, recent mi-a zis ca sa impacat cu fostul`, cand am auzit imi venea sa o bat x(, ce naiva si fraiera este, adica el la un moment dat cica " daca vrei sa te impaci cu mine, sa te tunzi bob" am ramas specheless :|, i-am zis ca nu merita ce faci te impaci cu el si apoi te desparti iarashi asta-i nu-i relatie, nu stiu cum sa o fac sa-si deschida ochii, o facea in toate felurile, chiar dragostea orbeste... poate din cauza asta n-a vrut sa fie cu mine ca stia ca o sa se impace cu el, mi-am dat seama acum; intrebarea mea este oare dc unele fetele sunt asa naive uneori si trebuie ca cineva sa le deschida ochii?

1 răspuns:
| NeverSayNever a răspuns:

Nu stiu chiar si eu m.am intrebat de multe ori,eu sunt fata, dar am o prietena care tot asa era naiva cand era vorba despre dragoste, dar ma bucur ca si.a dat seama ca a gresit.Stii trebuie sa o lasi sa-si de ea singura seama ca greseste pentru ca tu degeaba de zbati, pentru. ca ea e in lume ei si nu o sa-si de seama decat atunci cand va da cu capul de pragul de sus.Si eu cred ca candva va vrea ea sa fie cu tine dar s.ar putea sa fie prea tarziu.