| Arama_Denisuta_Pisicuta_1998 a întrebat:

Hy TPU :* de fiecare data cand plac u baiat afla toata lumea cum s afac deacum incolo cand plac un baiat sa nu se ale si sa nusi dea seama nimeni

Răspuns Câştigător
| gingergirl1 a răspuns:

Hai sa iti spun ceva! Cand eram a5a imi placea mult de un baiat si nu a aflat nimeni! Cu exceptia prietenei mele cele mai bune si cativa amici! Dar daca ma intrebi cu m am tinut secret chiar nu stiu!laughing
Incearca si tu sa pari indiferenta fata de prietenii tai cand e si acel baiat prin preajma, si na'incearca sa nu le mai da de inteles ca iti place de acel baiat ca nu e chiar asa de greu!
Te pup!happy

4 răspunsuri:
| raluca0306 a răspuns:

Sa nu mai spui nimanui, sa tii doar pentru tine.

| gingergirl1 a răspuns:

Heey! In primul rand, pe bune a trebuit sa citesc de cateva ori sa inteleg ce ai scris!straight face
Pai...stiu e foarte enervant mai ales daca ai amici cu gura mare!laughing
Ca sa nu mai afle tot "poporul"pur si simplu nu spui la nimeni sau doar persoanelor in care ai incredere si nu da de inteles ca iti place de el!
Succes!winking

| Arama_Denisuta_Pisicuta_1998 explică (pentru gingergirl1):

Pai asta e si faza ca fac niste gesturi in care prieteni isi dau seama cal il plac cum sa ma comport sa nu se vada

| gingergirl1 a răspuns (pentru Arama_Denisuta_Pisicuta_1998):

Hai sa iti spun ceva! Cand eram a5a imi placea mult de un baiat si nu a aflat nimeni! Cu exceptia prietenei mele cele mai bune si cativa amici! Dar daca ma intrebi cu m am tinut secret chiar nu stiu!laughing
Incearca si tu sa pari indiferenta fata de prietenii tai cand e si acel baiat prin preajma, si na'incearca sa nu le mai da de inteles ca iti place de acel baiat ca nu e chiar asa de greu!
Te pup!happy

| Arama_Denisuta_Pisicuta_1998 explică:

Pai asta e si faza ca fac niste gesturi si se afla cum sa ma comport sa nu se vada ca il plac