| anonim_4396 a întrebat:

I-am bagat prietenei mele mana in chiloti si i-am masat zona clitorisului si apoi i-am bagat doua degete in vagin. Incepuse sa se ude. De ce mi-a scos mana din pantaloni dupa ceva timp?

21 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Vrea mai mult si ceva mai gros decat 2 degetele

| Emilian65 a răspuns:

De teama sa nu reactionezi tu altfel. Sau de teama sa nu lesine de atatea placeri pe care i le-ai provocat tu.

| LoveSleep a răspuns:

Avea chef de ceva mai mult, o plictiseai omule cu degetele tale.

| SkyPilot a răspuns:

Poate ai fost prea insistent. Unele fete sunt extreme de sensibile acolo, cu greu suporta sa fie atinse.
Sper ca stii sa nu atingi niciodata clitorisul pe uscat happy

| fqwaf a răspuns (pentru SkyPilot):

Mi-a scos mana dupa mult timp dupa ce se udase

| RAY a răspuns (pentru SkyPilot):

De ce? Sper ca stii sa nu atingi niciodata clitorisul pe uscat?

| SkyPilot a răspuns (pentru fqwaf):

O faci sa se ude inainte de a-i atinge clitorisul. Folosesti lubrifiantul ei ca sa o masezi pe clitoris. Nu il atingi niciodata pe uscat.

| SkyPilot a răspuns (pentru RAY):

Pielea acolo este foarte sensibila si multe fete se plang imediat ca le ustura.

| RAY a răspuns (pentru SkyPilot):

Da ai dreptate, de fapt si penisul ustura daca e uscat

| SkyPilot a răspuns (pentru RAY):

Tu la 25 de ani nu stii lucrurile astea?

| RAY a răspuns (pentru SkyPilot):

Pe mine cand ma vede iubita e deja uda intelegi

| SkyPilot a răspuns (pentru RAY):

Poate e si gata rezolvata big grin
Acum sper sa nu te superi pe mine, esti unul din userii pe care ii apreciez.

| Mayar a răspuns (pentru fqwaf):

Cel mai probabil e asa cum spunea inquirewithin. Nu mai fi asa insistent. De la un moment dat devine deranjant, asa ca nu fi nesimtit.

Răspuns utilizator avertizat
| BlaaBlaa a răspuns:

Nu e pregatita inca.

Răspuns utilizator avertizat
| ManTheMan8 a răspuns:

E timida. nu este pregatita.

| Vennuss a răspuns:

Pentru ca o excitai si probabil nu a vrut sa aveti relatii sexuale.

| fqwaf a răspuns (pentru Vennuss):

Si de ce urmatoarea data cand am fost la ea, s-a urcat peste mine si a scos prezervativele din geanta?

| Vennuss a răspuns:

Aa pai probabil ai deranjat o cu degetele, poate ca a durut.o.