| IubesteEa a întrebat:

Iam trimis mesaj fostului meu iubit daca vrea sa fim impreuna pe mess din nou ca am mai fost impreuna si ne-am despartit si nu mi-a raspuns oare de ce? ca mesajul sigur la vazut, asa si cand am fost impreuna prima oara l-am inselat cu colegul lui si a facut o fata mirata de ce? si apoi mi-a parut rau m-am dus la el si l-am intrebat daca mai suntem impreuna si a zis da apoi a 3-a zi s-a despartit de mine de ce? si ma rog cand l-am inselat de ce a zis ca da mai suntem?

Răspuns Câştigător
| WooLove a răspuns:

Nadi@ Tu crezi ca el mai are incredere in tine? Ce garantie are el ca a 2-a oara nu o sa ii faci la fel. A stat bine a analizat tot si cred ca a ales alt drum adica SINGUR, te sfatuiesc si pe tine ca sa iti vezi de treaba sa iti cauti un alt baiat sa te indragostesti de el si sa nu ii mai gresesti cum i-ai gresit precedentului. Eu, unul ca baiat nu cred ca ti-asi mai fi acordat vreo sansa... Succes si iti doresc sa fii iubita si o vara frumoasa. pa-pa

4 răspunsuri:
| WooLove a răspuns:

Nadi@ sper ca raspunsul meu sa il intelegi nu iti zic cu inima rea dar sa intelegi ca asta este un adevar. imi pare rau sincer. iti doresc sa fii iubita si respectata. o vara frumoasa.

| ynna93 a răspuns:

Pai clar ca nu mai vrea sa fie cu tine.si atunci cand te`ai dus tu sa-l intrebi daca mai sunteti impreuna si ti-a zis da a spus`o doar ca sa iti dea el papucii si sa nu pice el de fraier.

| delisa a răspuns:

PEntru ca sa te fac si el pe tine sa suferiwinking! de aia!

| iubbirica a răspuns:

Nu stiu poate ca nu si.a dat seama pe moment si a realizat dupa! Insa tuh nu ai facut deloc bine, ar trebui sa vorbesti cu el sa ii explici ca nu ai vrut si ca nu o sa se mai repete si ca regreti si ca nici tu nu ai stiut ce faci. meriti inca o sansa!
Fundaaaa?hee hee