| Angie_6196 a întrebat:

Acum doua saptamani, am fost cu un baiat super, insa, deoarece nu prea vroiam un iubit atunci, m-am despartit de el acum o saptamana. Dar, acum mi-am dat seama ca il iubesc foarte mult.Asa ca, acum trei zile, i-am trimis un mesaj pe messenger cum ca imi pare rau si ca chiar imi doresc sa fim din nou impreuna. Iar el nici macar acum nu mi-a raspuns! Si stiu ca a intrat pe mess de la niste prietene, deci clar mi-a vazut mesajul. Oare de ce nu mi-a raspuns? Dau fundita pentru cele mai realiste raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Cica nu ne dam seama de adevarata valoare a cuiva decat atunci cand am pierdut-o si nu o mai poti recupera.acum depinde si de barbat dar daca este un barbat care are putin orgoliu cred ca nu ar mai fi curios sa se impace cu tine. fundita?

9 răspunsuri:
| ganeaa a răspuns:

Buna incearca sa il suni sau sa te intalnesti cu el sa vb macar sti de un lucru

| alexandra199711812 a răspuns:

Poate se simte ranit din cauza despartirii. Incearca sa-i vorbesti adica fata in fata nu pe mess sau ceva in genu. Atunci o sa afli de ce nu ti-a raspuns, poate a trecut mai departe.
Hope that i help!hee hee

| andu_9113 a răspuns:

Probabil ca vrea sa-ti arate cum sa simtit cand "i'ai dat papucii" & dorea sa-ti plateasca cu aceeasi moneda.imbraca'te mai sexy, atrage'i atentia si daca te'a placut cu adevarat te va cauta.incearca'l sa'l suni sau da'i un mesaj gen:"bine, daca vrei sa te las in pace asa voi face, nu o sa ma mai intereseze de tine", (la mine a mers mereu si pana la urma ma cauta. Sper sa meraga si la tine.pup :* si succes.

| Angie_6196 explică:

Dar chiar el mi-a spus dupa ce m-am despartit de el ca nu l-am ranit decat foarte putin, ceea ce e cam ciudat, pentru ca in timpul relatiei era foarte indragostit de mine. Poate nu vroia sa isi calce pe orgoliu.

| Angie_6196 explică:

Ideea e ca eu nu vreau sa il presez. Daca vrea sa-mi spuna "nu", sa-mi spuna! Faza e ca nici "nu" nu-mi spune!

| kidDiana a răspuns:

Ai putea sa ii scrii de mai multe ori pe mess sau sa rogi prietenele sa vorbeasca cu el ca il iubesti si ca vrei sa fii cu el! sper sa mearga

| MuFfiN3097 a răspuns:

Si baietii au sentimente si daca ai fi baiat si prietena ta s-a despartit de tine si dupa 3 zile iti trimite un mesaj ca vrea sa va impacati...eu zic ca ar trebui sa faci ceva un pic mai mult sau s-a dus speranta de a mai fi intr-o relatie cu el...asa cred eu

| add3 a răspuns:

...poate nu era el cel care a intrat atunci pe messenger.nu stiu probabil a dat parola lui si altcuiva...

| Diana_6899 a răspuns:

Poi poate fi suparat din cauza ca tu l`ai parasit, poate tinea la tine si tu in fine oh go on. Daca ti la el asa de mult, cred ca ar trebui sa te intalnesti cu el fata in fatawinking si sa ii explici tot :-s daca vrei happy. Si daca nu vrea sa fiti impreuna inseamna ca ori nu te-a iubit asa mult happy. Asta e parerea mea happy. Sper ce ti-am fost de ajutor. Fundabatting eyelashes?