| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Iar imi da batai de cap fostul... rolling eyes. Deci era vorba sa ne intalnim in 4(eu, el, un amic al lui si o colega a mea). Tot zice ca ne intalnim, dar mereu intervine ceva. In fine, eu vorbeam cu amicul fostului pe mess(ca fostul meu nu are mess) si i-am zis ca vin cu o conditie: sa vin eu pentru fostul meu(ca tipul asta nu stie ca eu si amicul lui am avut o relatie), iar colega mea pentru el. I-am zis de asemenea tipului asta ca as vrea sa ma combin cu V.(fostul meu). Vineri am vorbit cu fostul si i-am zis sa nu ma faca geloasa cu colega si a zis ca intre noi nu este nimic si nici nu va putea fi vreodata. Sambata mi-a vorbit foarte frumos, a zis ca face tot ce poate ca sa vina sa ma vada. Azi am vorbit cu el(a fost mai de treaba ca niciodata) si a zis ca se duce seara la prietenul lui, vorbesc si vin. Mi-a zis "te pup" a glumit, ca niciodata. Eram foarte fericita. Intru pe mess si il intreb pe amicul asta daca a vb cu V si face ca da, dar ca nu stie cand vine. Si apoi din vorba in vorba mi-a zis el ca fostul meu a zis ca "colega e pentru el" si ca el(amicul asta) ma vrea pe mine. Deja ma doare capul in toata agitatia astacrying. Cum sa o dau cu fostul ca nu-l mai inteleg? Sa prind curaj sa-i vorbesc deschis la telefon(ca il iubesc, si as vrea sa fie ceva intre noi)? Ca nu stiu care mai minte si care spune adevarul. Fostul imi zice ca nu poate sa vina amicul lui si amicul lui c anul poate fostullaughing. Si inca ceva: l-as crede pe fostul, pentru ca week-endul trecut amicul asta a zis sa vin eu intr-un bloc ca e cu fostul meu acolo, si ca se supara V. pe mine daca nu merg, si cand l-am sunat pe fostul meu am aflat ca el era bine mersi acasa, nu stia nimic de ce zicea amicul lui. E posibil sa minta amicul lui? Sa-mi fac curaj sa vorbesc deschis cu fostul? Mi se pare totusi ca acest amic ma cam place :-s.
App. intre mine si fostul nu a fost ceva serios, doar 2intalniri, dar eu am pus suflet pentru el ca a fost primul prieten + ca aproape am inceput viata sexuala cu el(mi-a facut sex oral). Am fost impreuna 2 saptamana, pauza vreo 4luni, si iar impreuna doua saptamanalaughing. Si acum sunt despartiti cam de 5luni, dar am vorbit in timpul asta ca amici. Funda happy

Răspuns Câştigător
| RyanGeorge a răspuns:

FataCuOchiiCaprui pai in primul rand vorbeste cu V si cu fostul si cu prietenul lu fostul sa nu mai vorbeasca cu V ca poate se supara fostul prieten V si V nu stie dupa aia ce a zis fostul si apoi se supara prietenul lu V si tu numai sti pe cine iubesti
pe V? pe prieten? pe fostul sau prietenul lu fost

WTF?
a inteles cineva?
straight face big grin

3 răspunsuri:
| RyanGeorge a răspuns:

NoChanceForUs esti prost, normal, au citit multi si tocmai de aceea nu au raspuns pentru ca nu au inteles nimic asa ca taci si nu te mai baga cu mine in seama, nu stiam de ce multi te critica dar vad si de ce acum.

| NoChanceForUs a răspuns:

@RyanGeorge: esti singurul care a citit ce a scris fatuca asta,amice.
Apropos, fata capruie, ai implinit 12 ani? Si din ce sat esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti face probleme pentru ca ai facut sex oral cu el.La citi or sa fie ai sa consideri o partida de sex drept o intimplare,exact ca mine. Daca eu pasc pe imas si se intimpla sa fie un armasar, in mod sigur fac si sex ca astia, din cauza impulsurilor hormonale, nu prea inteleg de vorba buna.Le multumesc dupa fiecare partida si le spun ca au fost minunati cu toate ca gindesc ca n-au puterea sa satisfaca nici macar o rata.E bine sa devii mai serioasa cu el si vezi ce vrea mai bine.