| Izabella312 a întrebat:

Idei de prima intalnire?

7 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Goleste-ti mintea si va fi bine

| corbulalbrosu a răspuns:

Nici nu-ti poti da seama de complexitatea unui raspuns la aceasta intrebare.Deoarece suntem unicate nu se poate sabloniza, fiecare dintre noi avand propriile idei care se pot potrivi mai mult sau mai putin.Sunt curios daca cineva va reusi sa faca o descriere ce poate fi unanim acceptata.

| LoveSleep a răspuns:

N-avem nevoie, mulțumim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te duce.

| Morrígu a răspuns:

Lejeritate dar totuși puțin mister. Ai grijă să păstrezi interesat un echilibru atunci când vorbești despre tine. Pune întrebări pertinente, glume decente. Împărtășește-i dacă ai un vis mare etc. Lucrurile astea sunt comune, depinde de ce preferă ea. Oricum, fără exagerări la prima întâlnire. Totuși, nici să nu pari ce nu ești.

| Joakim a răspuns:

Cel mai okay e undeva intr-un parc, la vorba. Dupa o intrebi daca vine la un suc.
Nu trebuie sa tratezi prima intalnire ca cine stie ce, pur si simplu 'o chemi afara'.

| Borhidan_Karina_1999 a răspuns:

Gândește-te la locul unde te simti tu cel mai bine si cel mai in siguranța, restul in general daca te înțelegi cu el vine de la sine. Iar daca bineînțeles el nu vrea acolo încercați sa va stabiliți un loc comun care sa va placa amândurora. pentru ca câteodată mai bine o sa te simti (daca va Cunoaște-ți cat de cat) pe o plaja pustie sau pe munte sau pe iarba pe o pătura cu niste paine si salam decât la un restaurant de fițe la care n-o sa poti fii tu însuți. Deci asta tine de tine. Sper ca te-am ajutat