| MDSanonim a întrebat:

Salut, sfaturi/idei pentru prima intalnire cu o fata?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Important este sa existe chimia aia intre voi doi,sa te placa si ea pe tine, sa nu fi timid,sa nu faci glume tampite,uitate mereu in ochii ei nu la sanii ei,sa te imbraci frumos, sa te speli pe dinti, sa te dai cu parfum, dupa intarnire fi indiferent daca nu te suna nu te place, nu fi disperat ca fetelor le place sa te bage in zona prieteniei

Răspuns utilizator avertizat
| Sorryeees a răspuns:

Pai la prima intalnire ar trebui sa o duci intr-un loc pe care il place, sau macar unul frumos. Gen un restaurant. Nu e pe placul oricarei fete dra cel putin e draagut. Si sa fie ceva mai putina lume. Comandati ceva, mancati si dupa incepeti sa va cunoasteti mai bine. O intrebi despre familie, ce ii place sa faca etc. Funda?

| Aleeeela a răspuns:

Nu fii plictisitor. Nu-i face sute de complimente. Unul și bun. Nu te comporta ca un obsedat sau ca un obsedat care face tot ce vrea ea. Uneori e ok sa fii un pic rezervat