| Ddtgcdyuivv a întrebat:

Ieri seara am avut o senzație de usturime in vagin și simteam nevoie de a urina des, iar o data urina era rozalie și avea cheaguri de sânge. Prima data am crezut ca mi-a venit, deoarece menstruația îmi întârzie de 3-4 zile. Astăzi nu am mai avut niciun simptom, urina pare normala și usturimea a trecut.
Săptămâna asta am fost mai stresată și am dormit foarte haotic, fiind nopți in care nu am dormit, in plus am făcut o data sex neprotejat cu prietenul meu.
Sa ma îngrijorez sau e ceva normal?
Va mulțumesc anticipat și aștept răspunsuri deoarece sunt foarte panicata

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medic

| Violleta2022 a răspuns:

Daca este de la urina, atunci chiar este ingrijoratoare, fiindca poate fii legata de infectii urinare, sau infectie la rinichi.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca actul sexual neprotejat a fost intretinut in ultima saptamana, doar in acest caz se poate afirma ca nu ar trebui sa ai niciun motiv de ingrijorare in privinta aparitiei unei sarcini fiinda ai fost si esti in perioada de infertilitate absoluta a actualului ciclu menstrual si in aceasta perioada este cu totul imposibil sa se poata forma sarcina. Aparitia sangerarii minore in cursul zilei de azi, anunta cel mai probabil inceperea sangerarii menstruale normale in foarte scurt timp.
Multa sanatate!