| Neymar2 a întrebat:

Ieri seara am visat, ca am facut sex cu o necunoscuta... Oare ce inseamna?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nimic.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Stai prea mult cu gândul la sex!
Pa, pa.

| elasexygagica a răspuns:

Eu sunt fata misterioasa si sexy din vis, iatamalove struck du-ma in patu tau love struck si leaga-ma de pat si fa ce vrei cu minelove struck sunt prizoniera talove struck

| CoquineNoire a răspuns:

Inseamna ca ramai virgin toata viata sau ca iti va moare in viitorul apropiat, visele semnifica opusul.

| answer a răspuns:

Inseamna ca iti alimentezi mintea cu prostii; De unde @deeutza, are prietena de 13 ani si are de gand sa o intrebe daca vrea sa faca sex, dar o sa-i spun eu ei sa ii dea papucii lu flocinel asta mic, care sta toata ziua pe siteuri dubioase!

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Inseamna ca nu o cunosti pe necunoscuta. Hai da-mi o fundita ca numai intrebari de.ca.ca punetzi.

| Laviy a răspuns:

Ca ai visat ca ai facut sex cu o necunoscutalaughing

| summer12 a răspuns:

Ca duci lipsa.

| TraficantDeTurtaDulce a răspuns:

Inseamna ca ai vrea foate mult sa faci sexhappy.dar ti`e teama straight face.

| AlQaeda a răspuns:

Inseamna ca ai visat ca ai facut sex cu o necunoscuta... LOL ce poate insemna? laughing eu cand am visat ca's Batman ce putea insemna rolling on the floor)?

| HushHush27 a răspuns:

De obicei visele de genul asta anunta ca duci lipsa.hee hee

Răspuns utilizator avertizat
| deeutza_2401 a răspuns:

Daca ai vazut filme porno. Sau inca nu ai prietena, inseamna ca vrei sa faci sex.

| Ion_Florin_1981 a răspuns:

O gasesti antro buna zi.