| Eille2EtcnupD a întrebat:

Heii TPU, eu am o bunica si nu prea sunt in relatii bune cu ea. ieri seara a fost a 4-a oara cand am visat-o ca moare. oare ce inseamna? plz help. dau funda la cel care a scris cel mai binelove struck

Răspuns Câştigător
| MaryMarya14 a răspuns:

Pai de ce nu ai spus asa... Asta inseamna (si mie mi s-a intamplat acelasi lucru) ca ea odata si odata o sa va faca viata un amarnica o sa va faca de ras asa mi-a facut si mie bunica mea iar acum se mai intreaba de ce nu o bag in seama. Sper ca te-am ajutat!

5 răspunsuri:
| sunshine939 a răspuns:

Cand visezi ca moare o persoana inseamna ca ii moare moartea.In sensul ca cica primeste o noua viata.Asa mi s-a spus si mie.Dar indiferent care ar fi relatia dintre voi ai face bine sa te porti frumos cu ea pentru ca daca intr-o buna zi nu ar mai fi sa nu regreti nimic,

| ZambescSiGata a răspuns:

Hey buna. Nu te speria. Visele nu arata intotdeauna realitatea. Uneori nu arata nimic. Alteori ne aduc intr.o stare din care vrem sa iesim.Dar acum in cazul tau, nu inseamna ca bunicii tale i se va intampla ceva. Nimeni nu iti poate arata ce i se intampla ei...ci mai ales un vis.Este ceva de genu visez de cateva zile ca traiesc intr.un palat si sunt o printesa.Dar culmea nu suntthinking e doar un viss nu te speria:*

| MaryMarya14 a răspuns:

Inseamna ca nu te ai in relatii bune cu ea si ar trebui sa incerci sa comunici cu ea si sa vorbesti cu astfel veti avea o relatie bunic - nepot si nu vei mai avea un astfel de cosmar. Funda?

| Eille2EtcnupD explică (pentru MaryMarya14):

Pai da dar ea e nebuna! tata nu ii da voie sa intre in casa noastra si i-a zis ea tatalui ca el incearca sa-i ia casa pentru ca a facut asigurare pe apartamentul ei! si la nasterea mea tata s-a dus sa ii zica ei si unchiului meu ca mami naste si ea a zis: da ce e prima femeie care naste? nu o sa incerc in viata mea sa ma inteleg bine cu ea!

| MaryMarya14 a răspuns (pentru Eille2EtcnupD):

Pai de ce nu ai spus asa... Asta inseamna (si mie mi s-a intamplat acelasi lucru) ca ea odata si odata o sa va faca viata un amarnica o sa va faca de ras asa mi-a facut si mie bunica mea iar acum se mai intreaba de ce nu o bag in seama. Sper ca te-am ajutat!

| FastEagle a răspuns:

Pai...da incearca sa te intelegi cu ea da,,, nu stiu ce sa zic de cosmaruri am visat intr-o noapte ceva si mi s-a intamplat in urmatoarea zi mi s-a intamplat acel lucru... apropo nu stiu daca va muri straight face