| cristinaanamaria a întrebat:

Ies cu un baiat cu 14 ani mai mare ca mine, iesim in fiecare seara peste tot dar sambata gaseste motive, pare natural ca si cum chiar in acea seara nu se poate, vineri seara mi-a zis ca sambata pleaca la bucuresti cu treaba, seara a zis ca e f obosit, si stiu ca in aseara trebuia sa se duca si la o nunta, a zis ca nu s-a mai dus kik s-au dus ai lui, in fine...si azi e duminica si inca nu m-a sunat pana la ora asta, eu simt ca ma atasez de el dar simt ca ma si minte cu anumite chestii, oare gandesc eu gresit? (el e in divort)

10 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Depinde si cati ani ai tu! Ai grija sa nu te foloseasca doar ca pe un obiect sexual! In general, tipii foarte mari asta vor. Din cate mi-ai spus, sunt cateva minciunele la mijloc. Insista cu telefoanele, iar daca nu-ti raspunde, cand te va suna el nu-i raspunde nici tu. Daca continuie cu miniciunile si cu indiferenta ia-ti adio de la el pentru ca nu te merita. Gandeste-te, e in divort!

pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Site-uri tip matrimoniale? Ce cauti impreuna cu el? Scuza-ma dar asta mi-a venit sa iti zic; te foloseste! da-i imediat papucii!

pa, pa.

| Floreenofficial a răspuns:

Se pare ca avem de-a face cu o relatie tip fetita inocenta si barbat divortat.nu suna a o relatie de viitor. orienteaza-te spre altceva. :*

| ATHOS a răspuns:

Fii calma si gandeste logic. Adevarul iese mereu la iveala! Mai trebuie doar sa-l vedem si sa-l acceptam!
Bafta!

| Damian a răspuns:

Daca tu simti, este adevarat 100%

| Andru1996 a răspuns:

In primul rand este o diferenta foarte mare dar nu este nimic cu dragoste treci peste orice...este in divort poate ca el are treburi de rezolvat sambata...de cat timp se intampla asta poate el nu vrea sa te amestece in scandaluri cu fosta sotie intreaba-l tu unde merge spune-i e simti totul se rezolva de la sine

mult succes

| cristinaanamaria explică:

Am uitat sa zic, si mereu sta pe siteuri tip matrimoniale, si acum nu m-a sunat dar sta pe astfel de site

| irinaa a răspuns:

Pai daca e cu 14 ani imi mare ca tine nu cred ca mai este baiat plus ca e casatorit.nu crezi ca e cam mare pentru tine? plimbate si tu cu baieti de varsta ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si intre parintii mei este dif de 20 ani...se iubesc ff mult si au 2 copii...nu cont varsta.*(parerea mea) lasa-l sa scape d fosta sotie. apoi vei vedeawinking

| clofu a răspuns:

De ce oare o fii divortat?!laughing