| cristinaanamaria a întrebat:

Ies cu un baiat de 1 saptamana e mult mai mare ca mine, si aseara a recunoscut ca a iesit cu alta si a zis ca regreta ca era urata, si in seara asta ne-am intalnit si m-a adus acasa devreme a zis ca e obosit, si acum am vazut ca este pe mess (am intrat invizibil) probabil ca in seara asta se intalneste cu altcineva, ce ma sfatuiti sa fac? simt asa ca tin la el si ma doare, a zis ca daca fata de aseara era frumoasa vroia sa ma faca geloasa dupa umila mea experienta nu este un baiat serios, voi ce credeti? ce ma Sfatuiti sa fac? incep sa ma atasez de el, de 4 ani de zile nu am mai simtit ceva pentru cineva, si imi va fi f greu (el este in divort)

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Urmatoarea fata despre care va spune ca este urata esti chiar tu. Eu in locul tau nu m-as baga intr-o relatie din asta, prea multe treburi scartaie. Spre binele tau, ai grija ce faci.
Domnul sa fie cu tine.

| Floreenofficial a răspuns:

rolling on the floor
pai si daca se intalneste cu alta si ii zice aleia ca esti urata si tu? se pare ca nu e serios de loc.ai grija! straight face

| mary_4042 a răspuns:

Eu te sfatuies sa il parasesti pana nu o sa fie prea tarziu... uh o sa suferi... e alegerea ta dar ai mare grija!