| KidutzuLuvv a întrebat:

Buna TPU love struck
Am si eu o problema...
Sunt cu un baiat si aseara am intrat la el pe id si am vazut conversatia cu o fata, ii zicea ca o iubeste mult
El devreme cand eram eu pe mess avea la status "

6 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu sunt foarte multe de spus aici. Se pare că şi-a îndreptat interesul spre acea fată, şi nu spre tine. Nu prea ai ce face.

| Miriam9 a răspuns:

Avea la status?thinking s-a terminat bandabig grin

| euI a răspuns:

De cat timpesti cu acel baiat? poate conversatia este mai veche. daca tot intri pe id lui poti s-o faci mai deswinking fara ca el sa-si dea seama si il poti verifica ai grija sa nu devina o obsesie bafta

| BlacKThundeR a răspuns:

Poate conversatia este mai veche dar daca spui ca avea si la status...s-a cam terminat...(Imi pare rau pentru tine)

| BlacKThundeR a răspuns:

Poate conversatia este mai veche...dar daca nu este...s-a cam terminat

| BlacKThundeR a răspuns:

Poate conversatia este mai veche dar daca nu...s-a terminat