| INeeDYoubby a întrebat:

Alt baiat a surutat-o pe iubita mea. La inceput m-a mintit ca doar s-a dat la ea! Aseara insa a recunoscut! Ce ma sfatuiti?

22 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

Bataieee!

| Nolkyz a răspuns:

Daca te iubeste, fii sigur ca nu-ti va ascunde nimic si va fi sincera. Daca nu... asta e. Oricum, e urat ce s-a intamplat.

| pitbull93 a răspuns:

Si tu mai stai pe ganduri, ce mai astepti dai papuci pe loc!

| blueheart a răspuns:

Sa o lasi in pace. Daca s-a sarutat cu alt baiat nu tine la tine. Cine te place cu adevarat nu are ochi pentru alta persoana si mai ales sa se si sarute cu altcineva.
Sunt destule fete care te vor placea doar pentru cine esti tu.
Succes!
La multi ani!

| Larisssaa a răspuns:

Bună.
Desparte-te de ea. O astfel de fată nu merită. Dacă tear fi iubit nu s-ar fi sărutat cu ăla. Nu merită.
Baftă.

| INeeDYoubby explică (pentru Larisssaa):

Ea mi-a declarant ca ea nu a vrut, ci el a sarutat-o! Si a spus ca pe mine ma iubeste!

| Larisssaa a răspuns (pentru INeeDYoubby):

Şi? O palmă sau să-l respingă nu putea? raised eyebrows

| INeeDYoubby explică (pentru Larisssaa):

Mi-a spus ca la respins! Apropo, am uitat sa mentionez ca ambii se aflau in stare de ebrietate! Dar eu nu iubesc un singur lucru la personae, ca ma mintesc! Asta ma face sa sufar! Nici nu am putu dormi azi noapte! Din vina ei!

| Larisssaa a răspuns (pentru INeeDYoubby):

Păi desparte-te de ea. Ce motiv mai ai să stai cu ea după ce te face să suferi?

| INeeDYoubby explică (pentru Larisssaa):

O iubesc la nebunie! NU pot fara ea!

| Larisssaa a răspuns (pentru INeeDYoubby):

Mda. Şi? E singura fată din oraşul tău? Credemă, poţi să te desparţi de ea şi să găseşti ceva mai bun.

| blueheart a răspuns (pentru INeeDYoubby):

Ba poti. Esti orb acum si nu vezi ca ea nu tine la tine. Ce cauta in stare de ebrietate langa alt baiat? thinking Sunt multe alte fete care vor vrea sa stea doar cu tine. Las-o in pace. Daca te regreta cu adevarat va face orice ca sa te castige inapoi. Fii tare o perioada. Daca cedezi acum va mai face acest lucru stiind ca o iubesti si ca o vei ierta de fiecare data.

| Love4Music a răspuns:

Sa ii aduci la cunostiinta ce ii (curva) apoi sa ii dai papucii.

| ๖ClaSSic a răspuns:

Daca a evitat adevarul stiind ca te vei intrista si supara inseamna ca tine la tine intr-o oarecare masura. Iar apoi daca a recunoscut a fost sincera cu tine... ceea ce e bine. Presupun ca ar trebui sa discuti si cu tipu' sa aflii si "varianta lui"... insa cred ca fata chiar te place si daca si tu o placi puteti trece peste asta considerand-o o greseala pe care nu o veti mai repeta

| Nelamuritul a răspuns:

Ori sa te desparti de a ori s-o pui sa aleaga, sau s-o bati pana la sangehappy, glumesc bineinteles.

| ChuckNorris42 a răspuns:

Frate..nu vreau sa instig la violenta sau asa ceva. Dar in locul tau l-as baga in spital pe tipu respectiv!

| Capatina_Bogdan_1997 a răspuns:

straight face f.m.m lui ia-l la bataie dar daca iubita ta s-a lasat sarutata ia-ti alta amice

| Stefanuk a răspuns:

Frate sincer dai cu picioru in fund...scuze expresia
Dar o asemenea fata nu te merita..., tot ia o sa aiba de pierdut crede-ma

funda

| CherryBlossom26 a răspuns:

Itrebarea mea este daca cumva iubita ta a incercat sa se fereasca sau nu sau daca ea ti a spus? Daca ea ti-a spus si a incercat sa se fereasca atunci trebuie sa faci ceva in legatura cu prietenul tau. Daca nu faci ceva repede atunci ea va pica in plasa lui si o vei pierde.
Daca nu s-a ferit atunci inseamna ca nu te pretuieste cu adevarat. Mult noroc

| Pinkfest a răspuns:

Pai sincer... poate si ea a vrut:o. Sincer ala nu iti este prietenwinking!

| davyams a răspuns:

1.Daca te-a mintit ca doar s-a dat la ea, inseamna ca te iubeste. Nu ti-a spus aces lucru deoarece stia ca o sa te superi. Si sfatul meu este sa il avertizezi pe domnu care ti-a sarutat iubita... sper sa dea roadewinking Merit funda?

| Cocolove a răspuns:

In primul rand ala nu e vinovat cu nimic, ea este pentru ca i-a acceptat avansurile, i-a raspuns la sarut, o fata care stia ca are iubit nu ridica coada scuza-ma de expresie dar asta e adevarul.Ea este vinovata nu el, ca baietii te incearca stii si tu cum e ca doar esti baiat.In locul tau m-as desparti de ea cat mai repede cu putinta, nu este o fata care sa te merite cu adevarat.Bafta!