| Adinutsaaa a întrebat:

Il simnteam rece de cateva zile, nu vroia sa ne vedem. M-am decis sa il intreb ce se intampla, mi-a spus ca nu mai e atras de mine si ca place alta fata sad

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, te inteleg perfect pentru ca stiu cum e sa suferi din iubire, dar trebuie sa fi tare sa incerci sa il dai uitarii, daca el asa a vrut atunci resepcta-i decizia, vezi-ti de viata ta, profita din plin de tinerete si fa tot posibilul sa il dai uitarii.Ai sa vezi ca desi acum suferi, cu timpul va fi mult mai bine si te vei gandi zambind la ceea ce a fost, orice ar fi tu incearca sa iti pastrezi zambetul pe fata, distreaza-te, fa ceea ce iti place, gandeste-te ca si fara el viata ta poate fi frumoasa si viata merge inainte chiar si fara el, propune-ti sa il uiti si ai sa reusesti, e bine ca ti-a spus adevarul din timp ca era mai rau daca ti-ar fi ascuns si ar fi fost si cu tine si cu alta, baieti mai sunt.

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

E trist. Imi pare rau. Sper sa ai puterea sa treci peste asta. Nu te gandi ca ai pierdut ceva, nu ai pierdut nimic daca nu a stiut sa te aprecieze.

| Dizzydizz a răspuns:

Pur si simplu NU MERITA!
lasa-l.
sunt si altii mai buni care te merita! Clar

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Buna Adyna!kiss
Imi pare foarte rau pentru tine sad Asta e viata...sad Nu mai ai ce facesad
Incearca sa il uiti happy Stiu ca il iubesti si ca iti va veni foarte greu dar asta e situatia sad Gandeste-te ca asa a fost sa fie...
Nu trebuie sa suferi pentru el.Nu merita!winking Cauta alt baiat care sa te iubeasca si care sa fie langa tine!love struck
Succes si ai grija de tine!kisslove struck

| georgiana a răspuns:

Trebuie sa depasesti momentul acesta de suferinta, sa fii impacata cu tine, cu sentimentele tale, sa devii curajoasa, sa lupti!

| gingasull a răspuns:

E bine totusi ca a fost sincer cu tine, si ti-a spus direct in faţă, cred ca e de preferat sa aflii un adevar decat sa traiesti in minciuna... Intr-adevar este trist ca nu ati putut continua relatia, dar asa e viata... cu urcusuri, cu coborâsuri straight face. Nu-ti pierde speranta, ai incredere in tine, priveste inainte si gandeste-te : "ce nu te omoara" te face mai puternicawinking, viata e facuta sa o straim cu bune si cu rele, nu trebuie sa ne pierdem speranta ca intr-o buna zi din nou bine ne va fi happy

| Aia cu cap mare a răspuns:

Asa e viata! sincer te inteleg si imi pare rau.noroc mai departe

Răspuns utilizator avertizat
| magicp a răspuns:

Nu e adevarat ca nu mai ai ce face... O schimbare de look (fate buna) dar diferita fata de cum esti u de obicei... improspateaza atmosfera in pat si nu ii arata ca esti disperata (daca esti)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care e cel mai bun barbat?

Next!