| mnfjgjfgtmfgktrgfo a întrebat:

Il tot visez pe băiatul pe care il plăceam dar nu mai am nicio treaba cu el s-a terminat dar in visele acelea erau cand noi ne împăcam si ne îmbrățișam ce inseamna ca doar nu ma gândesc la el...

5 răspunsuri:
| Orte95 a răspuns:

Subconstientul tau si al 3-lea ochi divin si al 6-le simt comploteaza in favoarea lui deoarece urmeaza in 4 zile luna plina iar masculii in aceasta perioada sunt asemenea animalelor sacre in perioada de imperechere. Daca il vrei poti sa ii dai un semn, il visezi pentru ca el exercita presiuni asupra ta dar daca nu mai il vrei, intr-o saptamna el isi va gasi alta partenera si practic asta iti va obstructiona posibilitatea de a continua procesul de secretare a melaninei in papilele tale gustative.

Bafta

| RAY a răspuns:

Visele sunt partea noastra subconstienta desi inca il mai placi

| PersonajFictiv a răspuns:

E posibil sa te minti mereu ca nu iti mai pasa de el, sa depui efort sa nu te gandesti la el, dar acolo, undeva in interiorul sa iti pese de fapt.

| OMFGConrad a răspuns:

Nu s-a terminat nimic între voi. Sau cel puțin, nu ai fost tu cu ideea despărțirii și acum îl vrei înapoi.

| cevdet a răspuns:

Ba, te gindesti la el. Altfel nu l-ai visa.