| sun52magic a întrebat:

Imi este frica ca iubitul meu sa se intoarca iar la iubita lui

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Frica este raspunsul altor frici nu uita, tie ti frica de faptul ca nu sti daca te iubeste cu adevarat

| neutrino a răspuns:

Si ce ai fact sa preintampini acest lucru?

| SebastianCMT a răspuns:

Tine-l langa tine, arata-i ca il iubesti si ca tii la el, dai motive sa te iubeasca!

| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Ciudata intrebare,care nu exista!
Din cate pot eu sa imi dau seama,daca iubitul tau are o iubita,tu ai fi aceea,am dreptate? happy

In afara de asta, daca il iubesti, dovedeste-i asta ca sa nu se mai intoarca la o fosta happy Iar daca el te iubeste nu te va lasa pe tine pentru una pe care a lasat-o pentru tine! Intelegi? tongue

Lasa frica, stii cum se spune, de ce iti este frica de aia nu scapi happy

Bafta kiss

| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Tu esti actuala lui iubita nu? Nu ai de ce sa stai cu frica asta intotdeauna vei avea frica asta ca daca se intoarce la fosta. Dovedeste-i cum esti tu si incearca sa il faci sa te aprecieze. Vorbeste cu el si spune-i temerile tale. Daca nu reuseste sa te linisteasca si iti da dovada ca nu ii pasa eii bine atunci zic ca tu nu ai nimic de pierdut. Sa se intoarca la cine vrea el dar nu la tine pentru ca nu merita.