| RAY a întrebat:

Îmi este teama sa ma exprim direct dar ma frustrează si chestia ca nu pot?

2 răspunsuri:
| raisabalasaa a răspuns:

Buna seara, Ray. Lasa frica de o parte! Daca este vorba de prietenii sau chestii legate de familie, te sfatuiesc sa lasi teama, fa te auzit! Fa ti opinia auzita. Este extrem de important, daca pentru tine a iti exprima parerea e ca a face ceva riscant, gandeste te astfel: In viata, trebuie sa faci si sa ti asumi riscuri, doar asa vei trai viata cu adevarat. Deschide te!

| RAY explică (pentru raisabalasaa):

Asumarea vine prin înțelepciune