| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce te frustreaza in acest moment?

15 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Că nu pot să-i ajut pe toţi cei pe care aş vrea.

| Bacemi a răspuns:

Că nu am bani suficienți să călătoresc prin toată lumea, să cunosc oameni faini, să trăiesc tot felul de experiențe intense.

| RAY a răspuns (pentru Bacemi):

Foarte bun raspuns

| Speed99 a răspuns:

Tu. Sterge-ti contul odata.

| RAY a răspuns:

Multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarile tale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic, sunt fericita. ^^

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Patul e prea moale si canapeaua prea tare. Ma doare spatele.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Ma enervez ca am avut un vis extraordinar si m-am trezit exact in cel mai misto moment, iar acum nu pot sa mi-l amintesc.

| AdrianVoicu a răspuns:

Chilotii

| syd2 a răspuns (pentru AdrianVoicu):

Mai ales cand trebuie sa-i schimbi, parca simti ca te desparti de cineva drag.

| CdeMetal a răspuns:

Tu.

| DaniAdrian a răspuns:

Cum mama masii sta musca aia cu capu in jos de jumatate de ora si nu ameteste?

| 12Bunescu a răspuns:

Am multe ganduri si sunt prins de ele ca intr-un cerc.Nu ma pot elibera de a judeca pe altii.