| doddydolly a întrebat:

Imi foarte, foarle place de un baiat, dar el are o iubita noi vorbim mai discutam ne mai tachinam suntem prieteni buni. ce ar trebui sa fac? sa il las in pace sau sa incerc sa ma pun pe langa el ca sa-l fac sa se desparta de iubita lui?

Răspuns Câştigător
| F. a răspuns:

Daca sunteti buni prieteni iar el are iubita eu zic sa nu faci greseala sa te bagi intre ei.o sa regreti mai tarziu
depinde si de cat timp este cu fata aceea si daca au o relatie serioasa sau nu dar eu zic ca daca el te place se va desparti de ea si iti va spune. poate doar glumeste cu tine asa te vede ca pe o amica sau nu stie sigur ce simte pentru tine lasa timpul sa rezolve situatia happy

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Eu zic sa nu-ti strici prietenia cu el, facand asta.Pe urma,daca tu erai cu el,ti-ar fi placut sa se bage intre voi "amica lui"? Sunt atatia in jur... Poate sa vrea sa fie cu tine,daca te vede cu un altul care i se pare mai bun ca el, si iti creste valoarea! Nu fa rautati, zau daca merita.

| Picasso a răspuns:

Sa continui,daca vrei sa il obtzi, trebuie sa il seduci sa il farmeci etc, atentzie sa nu ii faci vrajitongue succes

| Maothecat a răspuns:

Pai. o fata face orice ca sa fie cu un baiat pe care chiar il place, nu? cred ca ti-ai dat seama ce am vrut sa spun. Succes!

| mytzzy_8364 a răspuns:

Pai daca ei doi se iubeesc cu adevarat mai bine nu strica ca nu e bine cand doi oamnei se iubesc sa-i desparti si daca crezi ca nu se iubesc cu adevarat ce mai astepti inkeraakati norocu:*funda:X

| doddydolly explică:

Nu este o prietenie foarte mare.si nu stiu ma gandesc la el in fiecare zi