| Biancaraisa111 a întrebat:

Îmi întârzie de 5 zile. Am facut ieri dim doua teste, ambele negative. Ma doare burta cum ca mi-ar veni, dar nimic. Grețuri nu am… dar ma simt foarte moale. Sa mai repet testele? Ultima oară am facut-o acum 2 sapt. E posibil sa fiu?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Avand ciclul neregulat un testd e sarcina se poate face DUPA 21 de zile de la ultima partida sexuala.
Orice test facut inainte de 21 de zile fiind eronat si inutil.

Răspuns utilizator avertizat
| Anuskaa a răspuns:

Testul de sarcina la o menstruatie neregulata se poate face dupa 21 de zile de la actul sexual, daca pana acum ai avut menstruatie regulata se poate face dupa prima zi de intarziere.

| Anuskaa a răspuns:

Poate sa fie vorba si de o deregrare hormonala, nu are rost sa face 2 teste intr-o zi, au aceeasi rezultat.

| Anonim77277 a răspuns:

Poate nu e regulat, la mine mereu e aşa