| angelica02 a întrebat:

Imi pare rau ca vin cu o intrebare ca asta dar as dori si eu niste sfaturi din partea voastra cu toate ca nu ma cunoaste-ti as vreau si eu ceva pareri este vorba de dragoste(iubire):
M-am indragostit fara sa vreau nici nu stiu cum a inceput,dar problema este ca m-am indragostit de o persoana care nu este de mine,dar nu am ce sa fac,vreau sa va zic ca il iubesc mult de tot dar nu i-am spus asta niciodata si nu cred ca o sa am curajul chiar nu pot pentru ca e insurat cum vam zis nu e pentru mine, dar mor de dragul lui poate credeti ca sunt nebuna dar credeti-ma chiar nu vreau asta sa il iubesc dar daca asta simt nu am ce sa fac ma puteti ajuta ce sa fac, va rog? :*

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Se zice ca inimii nu ii poti comanda de cine sa se indragosteasca, dar tu, iti poti impune sa te indepartezi de acea persoana care esti constienta ca iti este interzisa...
Asa ca, fruntea sus, si gaseste-ti un baiat fara obligatii si sa ii oferi toata dragostea ta, si vei primi la fel
O seara bunahappy

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Il poti iubi in continuare, dar fii cumintica, linistita si tacuta.

| szdfxgh a răspuns:

Pur si simplu trebuie sa te resemnezi cu faptul ca are sotie, sigur, tie nu ti-ar placea ca o persoana sa-ti distruga casnicia....crede-ma,asta e doar o obsesie banala, va trece in curind