| keNzoRoz a întrebat:

Salut, as dori niste pareri din partea voastra, iubesc o fata, dar ea are prieten, i-am facut un cadou acum ceva timp si nu am putut sa ii spun ca o iubesc, din acel moment in care oricum poate si-a dat putin seama despre ce e vorba, a inceput sa se poarte mai frumos cu mine sa ma bage in seama, si nu stiu daca sa ii spun ca imi place de ea direct sau cum sa o abordez. Si daca pare interesata de mine.

7 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Daca tu ai fi cu ea si ar veni altul sa faca asta ce-ai face? s-au terminat fetele la ea tinere?

| persseuss a răspuns:

Are prieten, gandeste-te si la elwinking

| Azµre a răspuns:

Dacă are prieten nu te băga! Nu e frumos.

| keNzoRoz explică (pentru Azµre):

Are prieten, dar nu se prea inteleg in ultimul timp.

| Liliana1981 a răspuns:

Oricum ea si-a dat seama. Dar are prieten asa ca stai deoparte.

| DiazAndreea a răspuns:

Incearca sa o inviti undeva sa iesiti si intreab-o, nu ai nimic de prierdut daca o intrebi, poate ca relatia ei nu merge si i place de tine...

Răspuns utilizator avertizat