| Vali1234gahavjygjaka a întrebat:

Imi pate explica cineva ce e ejacularea feminina? Dar detaliat: cum se petrece, ce reprezinta etc

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De fapt ejacularea feminina exista, dar se obtine cu foarte mare greutate si nu de toate persoanele.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ejacularea femenina denumita in limba engleza SQUIRT se produce in cazuri foarte rare si doar in cazul a unui numar extrem de mic de femei. Este un proces foarte putin studiat si din acest motiv nu exista referiri, date, explicati, etc. Lichidul eliminat sub forma de jet este incolor, transparent, de consistenta apoasa, fara miros si usor sarat. Analiza chimica releva prezenta enzimelor prostatice (in special fosfataze prostatice). Mai pe intelesul tuturor: este un lichid asemanator ca si compozitie cu cel masculin, dar fara spermatozoizi! http://www.mondonews.ro/......-la-femei/ Lectura placuta. :D

| vocea a răspuns:

Buna, la femei nu poate fi vorba de o ejaculare, in schimb femeia se umezeste si ii curge lichid daca se excita si in timpul actului sexual, depinde de femeie, dar de obicei se umezeste pentru.ca e excitata, asa penisul poate sa alunece mai usor in vaginul fetei, mai ales daca e un preludiu mai lung.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru vocea):

Http://www.mondonews.ro/......-la-femei/ Sunt valabile si pentru tine explicatiile. Daca esti curios poti accesa si cateva dintre videourile in care producerea squrt-ului este filmat in realitate.

| rupbucile6969 a răspuns:

Femeile face pisu d-ala mai alb asa mai ca apa, e un fel de rau dar cu numele ei(ex. raul geta, raul olga)