| A8ex a întrebat:

Imi place de fostul meu prieten, nu sunt sigura ca el am place (eu m-am despartit de el). Anul trecut dupa despartirea noatra mi-a mai cerut prietenia de 3 ori si l-am refuzat. As vrea din nou sa fiu cu el dar nu am curaj sa il abordez.Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Asiryx a răspuns:

laughing Culmea tupeului.
Dragostea adevarata vine doar o data tongue
Nu prea mai poti adica gandeste-te te-ai despartit de el, i-ai refuzat prietenia si mai vrei sa fi cu el? Nu conteaza cum il abordezi tot de el depinde.desi nu iti dau sanse big grin.

Ca sa iti raspund la intrebare:Baga-te in seama pe mess.adu-i aminte de vremurile voastre rolling eyes. Gaseste un punct slab al lui unde cedeaza pentru tine smug

6 răspunsuri:
| Negative a răspuns:

De ce te-ai despartit de el daca acum esti in limba dupa el?+ca te-a vrut inapoi de 3 ori,prin asta i-ai dat de inteles ca nu vrei, orice baiat e ranit la orgoliu cand e refuzat, daca e refuzat de 3 ori isi baga ...in ea de treaba si isi vede de drumwinking...

| Lewis a răspuns:

SA ne spui cum ti-a spus cand tea refuzat

| A8ex explică (pentru Lewis):

Nu el m-a refuzat ci eu l-am refuzat

| 113213423 a răspuns:

Incearca sa ii dai de inteles ca il placi. Poartete frumos cu el, vorbestei cu blandete si uitate in ochii lui cand ii zici ceva. Incearca sa vezi daca el te mai place. Daca te mai place va reveni la tine. Daca nu pierderea lui.Mai sunt si alti baieti.

| Predat0r a răspuns:

:d sall

| A8ex explică:

Il privesc frumos, ii zambesc dar nimic.Acum cateva zile am fost la el la scoala cu o treaba pentru. scoala si se uita la mine.