| AnonimRD a întrebat:

Imi place de o fata, cum sa-i arat asta fara sa spun.Nu vreau comentarii de genul: "spune-i nu ai nimic de pierdut" etc.Dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| udrescuf a răspuns:

Salut, uite aici câteva sfaturi:
Personalitatea are cel mai important rol in cucerirea unei fete. In timp de baietii sunt interesati de o fata, in primul rand pentru aspectul exterior, fetele sunt adesea cucerite de o inima buna, un simt al umorului dezvoltat si o fire foarte optimista. Fiecare fata isi doreste sa intalneasca un baiat langa care sa se poata simti libera, sa poata fi ea insasi. Cu toate ca se spune ca fetele prefera mai mult baietii duri, nu este deloc asa, majoritatea fetelor lasandu-se cucerite de baietii care stiu sa le respecte si sa le alinte.

Castiga-i increderea fetei

Daca esti un tip inteligent si muncitor, multumit de ceea ce faci, fetele vor putea avea incredere si se vor putea baza pe tine. Nici unei fete nu ii face placere sa aiba alaturi un partener slab, care nu are incredere in fortele proprii. O fata poate fi cucerita de un tip care este capabil sa aiba grija de el, deoarece numai asa poate avea grija de ea

5 răspunsuri:
| Ara997 a răspuns:

Depinde,sunteti colegi de scoala, munca, sunteti vecini etc. spune ne mai multe pe urma apar si "solutii"
mai conteaza si fata, e desteapta, e educata, e mai instinctuala de felul ei.

| Cannibal a răspuns:

Invit-o in oraș.
Vezi ce ii place sa facă, de ce e pasionata, du-te cu ea in locuri in care crezi ca o sa-i placa.
Iesi la film cu ea, și ușor, ușor o sa își dea seama ca o placi, Maybe in fiecare zi dacă o surprinzi cu chestii de genu o sa te placa și ea.
Mai Făi câte un compliment.

| zZEllectRO a răspuns:

Pai. comporta-te frumos cu ea, povestește cu ea, mai fa-i câte un cadou. etc. Așa ar trebui sa își dea seama ca o placi

| Anonim796 a răspuns:

Profita de moment, trebuie sa fii subtil, sa nu cumva sa fii direct, invit o pe afara si pe parcurs totul va veni de la sine.

| CarmenBlo22 a răspuns:

Unei fete /femei in general ii place atentia, ii place ca baiatul/barbatul de langa ea sa o sustina din toate pubctele de vedere. In primul rand ca sa cuceresti o femeie trebuie sa o faci sa aiba incredere in tine apoi sa o asculti, sa o sfatuiesti. Unei femei ii place ca barbatul de langa ea sa fie matur si sigur pe ceea ce face, sa ai ochi doar pentru ea, sa faci eforturi pentru a o cucerii. Am trecut de stadiul de "fata la mama ", poate m-am confruntat si eu cu situatii in care pur si simplu nu ma atrageau anumiti baieti pentru ca nu stiau sa se comporte, de acolo am invatat si ru ce imi doresc cu adevarat de la un barbat. Multa atentie, sfaturi, sa ii fii intai un prieten devotat si apoi un iubit, astfel relatia va tine cu siguranta mult mai mult. Bafta!