| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata, dar nu stiu daca si ea ma place. am si stat 1 saptamana cu ea, dar nu a fost nimic serios. eu m-am mai rugat mult de ea sa ne impacam dar n-a mai vrut. odata m-a facut sa cred ca a acceptat sa ne impacam, dar mai pe seara mi-a zis ca am inteles gresit. de banchet mi-am facut curaj sa o pup de 2 ori, dar ea nu face cine stie ce. ma mai baga din cand in cand pe mess in seama, dar atat. ultima data cand am vorbit mi-a dat o poza cu mine pe care i-am dat-o eu acum 1 an. tine la mine?

Răspuns Câştigător
| Anutza198 a răspuns:

Nu stiu sigur ce e capul acestei fete.parerea mea este ca ea ori vrea sa vada daca ii esti dedicat sau vrea sa vada cat de mult o placi ori vrea doar sa se joace cu sentimentele tale.fa-ti curaj si poarta o discutie cu ea.intreab.o daca te place sau nu.

4 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Ştii, nu aş vrea să îţi distrug visele dar această fată nu prea ţine la tine. Dacă tu ai vrut să te împaci cu ea şi a zis NU categoric că nu îi place de tine (dacă îi plăcea acceptă cu mare plăcere) şi mai e încă ceva te bagă în seamă din când în când... nu non stop... Ar trebui s-o laşi mai moale
Baftă!

| darkglass a răspuns:

Pai eu cred ca nu tinesad dar ii e aiurea sa ti-o spuna direct, las-o numai insista, evita o situatie in care sa te simti naspa

| TrollHeart a răspuns:

sad imi pare rau dar nu mai tine la tine sau îi ie frica sa arate dar mai probabil e a doua varianta deoarece daca nu ar tine la tine nu ar mai pastra poza! Funda? big grin "xD"

| Larisa_3441 a răspuns:

10% cred din ce am inteles gaseste alta oportunitate spune-i ca ti la ea sau fa-o sa inteleaga ca o iubesti si nu cred ca tine la tine