| popmirgea1999 a întrebat:

Imi place de o fata. De cate ori vreau sa vorbesc cu ea pe facebook, nu imi raspunde. La mesaj apare vazut dar nu raspunde, si am intrat de vreo 8 ori pe ea pana acum. In realitate nu am curajul sa merg la ea, sunt mult prea timid, pot spune ca sunt prea timid. daca ar raspunde pe facebook si am tot vorbi, mi-as mai da si eu drumul si m-as obisnui, dar pana atunci... ce sa fac? Imi place atat de mult de ea...

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fratele meu de organ genital, nu fi insistent, donsoarelor nu le place insistenta, lor le place indiferenta, nu o mai baga in seama lasa sa te caute ea. iti dau o idee de razbunare: invita o fata in oras la o bere, da check-in +poza si ai sa vezi ca va turba

| neutrino a răspuns:

Deja ai plictisit-o, cauta si tu o alta fata, mai rabdatoare.

| LoveSleep a răspuns:

Îi scrii o singură dată, maxim de 2 ori. Crede-mă că vede, nu e chioară. Dacă nu vrea să-ți răspundă la un mesaj, nu-ți va răspunde nici la 8.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Te considera un idiot, dar nu vrea sa-ti spuna asta in fata asa ca te ignora.
Mi se pare ceva normal, desi eu prefer sa le dau block.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai obosi, e clar că nu e interesată. dar nu dispera, mai sunt fete happy

| clickkcilc a răspuns:

Ai intrat de 8 ori pe ea? incerca macar o data sa nimeresti si sa intri si tu in ea happy atunci sigur ii atragi atentia

| dusmanul86 a răspuns:

Daca iti apare ca a vazut mesaju inseamna ca ju vrea sa vorbeasca cu tine si ca nu o interesezi, cel mai bine mergi mai departe.cauta o alta fata, viata merge mai departe.