| anonim_4396 a întrebat:

Am incercat ieri sa vorbesc cu o fata pe facebook(cea pe care o plac),dar nu mi-a raspuns la mesaj si nici nu s-a uitat la el!
Azi dimineata cand am intrat pe facebook am observat ca a vazut mesajul, dar l-a vazut dupa ce am iesit eu de pe facebook.
De ce atunci?
De ce nu cand eram inca pe facebook?
Vreau parerile voastre!winking

1 răspuns:
| Ezeru a răspuns:

Poate ca era ocupata. Oricum daca o placi incearca sa iesi cu ea pe afara sa vorbesti cu ea nu neaparat pe site-uri de socializare ci in viata reala happy Este mult mai placut si asa o poti cunoaste va puteti imprieteni mai usorwinking Iti urez mult succeswinking