| 1Chris1 a întrebat:

Imi place de o fata de la mine din sat si as vrea s-o combin, dar problema e la mama mea, care nici nu vrea sa auda de ea. De cateva zile ma bate la cap ca e panarama si nu-i de familie bune si tot felul de prostii.

Ce sa fac?

8 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Şi, crezi că mama ta spunea aceste lucruri fără motiv? Ascultă-ţi mama pentru că îţi vrea binele, dacă nu îi place de ea are un motiv bun.

| mihai69 a răspuns:

„... as vrea s-o combin, dar problema e la mama mea"
===
Stai așa - adică tu vrei s-o combini pe pițipoancă cu mumă-ta?!? rolling on the floor

| Emilian65 a răspuns:

Daca tu o iubesti cu adevarat, combina-te cu ea si nu-i spune mamei tale ca esti combinat cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai? Ia fata si pleaca de casa.Asa poti sa o hranesti tu, si pe ea si copii.

| Joakim a răspuns:

E fata, ce poate sa fie rau? Nu te poate influenta, sexul masculin nu se lasa usor dominat pshihic.

| TeoImpuls a răspuns (pentru Joakim):

Asta s-o crezi tu rolling on the floor

| Joakim a răspuns (pentru TeoImpuls):

Aici depinde si de caz laughing.

| stefaniaraluca2000 a răspuns:

Daca iti place de ea cum spui, sa nu-ti pese de ce spun parintii, pana la urma va fi iubita ta, nu a lorwinking