| danydanyxxn123 a întrebat:

Buna TPU.
Ajutati-ma cu un sfat.
Sunt in clasa a 10-a si am 16 ani, si imi place o fata din clasa a 7-a care are 13 ani, e micuta, e copila dar...imi place de ea si vorbim de cateva zile dar nu stiu daca sa ma combin cu ea sau nu.
Raspunsuri cat mai serioase, fara panarama.
Va rog!

2 răspunsuri:
| Camy333 a răspuns:

Varsta nu conteaza in dragoste, atata timp cat ea este mai mica si tu mai mare, cu atat mai bine. Daca te combini cu ea va fi o iubire frumoasa si inocenta, sfatul meu ar fi sa te combini cu ea, dar sa nu ii strici inocenta, sa o lasi exact asa copila cum e

| neutrino a răspuns:

Daca te consideri mascul, lasa copii in pace si cucereste fete de varsta ta, daca esti capabil. Atunci vei avea si satisfactia succesului.