| Ben9648 a întrebat:

Imi place de o fata de la mine in clasa cand vorbesc cu ea se inroseste la fața, sta sa o iau in brate, ma place? Eu o plac foarte mult

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Intrebarea incepe de acolo dupa "brate."? Ca nu ai pus nici macar o singura virgula, in toata asa zisa "intrebare".

Dar daca chiar la aia te-ai referit, atunci probabil ca raspunsul este unul afirmativ.

| Sofer a răspuns:

Cred ca ii place de tine. Fă-o de iubita.

| mastadont a răspuns:

Te place, spune-i și tu că o placi și făți-o iubită. Nu aștepta prea mult că poate ți-o fură altul.