| gabriela2012 a întrebat:

Buna TPU am o problema mie imi place de un baiat care ie cu 2 ani mai mare decat mine adica eu am 10 si el 12 da nu se a uita la mine niciodata pentru ca eu sunt prea grasa pentru el ajutati-ma PS vreau raspunsuri fara mistouri

Răspuns Câştigător
| Xtina19bbb a răspuns:

Stiti ca lucrurile pe care le-ati spus no ajuta sa inteleaga, crede ca pur si simplu ati uitat cum e sa fii de varsta ei.sunt de acord cu voi dar nu credeti ca ar trebui sa abordam problema prin prisma ochilor ei?
iubita, baietii mai sunt si timizi cateodata, chiar daca le place o fata nu prea fac nimic in sensul asta.
ar trebui sa incerci sa vb cu el.
nai de unde sa stii ce crede el despre tine si nu cred ca "esti prea grasa pentru el"
esti o fata frumoasa si sensibila.ai incredere in tinehappy

25 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Asta-i problema de copil la 12 ani? doamne feri fata..creste, bucura-te de varsta, traieste din plin si lasa prostiile

| raisa1993maria a răspuns:

Draga mea, ESTI MICA pentru ati pune asemea intrebari, ai 10 ani, vei avea timp si de baieti si de toate cele, esti un copil. eu la varsta ta ma jucam cu papusile si am continuat s-o fac pana la 12 ani. Cand vei avea 14-15 ++ vei avea parte de baieti si de tot ce vrei tu, dar astepta sa fii adolescenta, deocamdata esti prea mica pentru ati face griji ca esti grasa si de aia nu te place un pusti de 12 ani. ce raspuns ai vrea sa primesti? ce putere avem noi sa-l facem pe baiatul ala sa te placa? doar nu ti-om zice sa slabesti pentru el, ar fi ridicol. stai linistita, lasa baietii ca ai tu timp. Invata pentru scoala

Răspuns utilizator avertizat
| BeAmazing a răspuns:

Incearca sa mergi la sala sa incerci sa slabesti si dupa aceea sa stai prin preajma lui, poate se va indragosti de noua tu!

| Azµre a răspuns:

Copilu? Fetița? Cum să-ți spun? Nu ai avut păpuși barbie până acum?

Răspuns utilizator avertizat
| LolaLollita a răspuns (pentru Azµre):

Am dat si eu peste intrebarea asta acum 10 minute. Inconstienta.

| Azµre a răspuns (pentru MadScientist):

Chupa Chups rolling on the floor

| AditzaAditsssa a răspuns (pentru MadScientist):

rolling on the floor)) buna astarolling on the floor)

| LolaLollita a răspuns:

Mai asteapta sa cresti. Esti mica, prea mica. Unde te grabesti? Ai toata viata inainte.

| Zenit313 a răspuns:

Trebuie sa slabesti, apucate de sport (nu sah).
Sunteti prea mici...

| Ycu a răspuns:

Lasa baietii de la 10 ani, daca varamea de 10 ani ar venii la mine cu probleme din astea ca ale tale as bate-o pana iar iesii p urechi, vezi-ti de gradinita acolo, in schimb ai grija de silueta ta chiar de mica, iesi in parc alearga, date pe topogan, nu sta si te uita pe TPU cum se fac copii, ca nu o sa te ajute. CHeers.

| Zuzazozo a răspuns:

Incearca sa slabesti daca vrei sa fi cu el. Incearca o dieta echilibrata si cateva exercitii fizice in fiecare zi.

| WildDream a răspuns:

Deci papusa ta Barbie e respinsa de Ken? Ca doar asa are logica intrebarea ta.
Mai copile ai doar 10 ani, ramai la papusi si lasa baietii ca o sa ai destul timp sa suferi dupa ei...

| LovellyAngel a răspuns:

Nu mai vreau sa traiesc pe planeta asta.

Răspuns utilizator avertizat
| Smileygirl23 a răspuns:

Problema de copil la 10 ani. serios, ai DOAR 10 ani. ai tot timpul din lume sa ai relatii de tot felul cand ajungi macar pe la liceu, ce Dumnezeu... Bucura-te de sotron, de jocurile din jurul blocului si alte chestii de genul si lasa intrebarile existentiale legate de baieti. Eu la varsta ta prindeam broaste si pesti cu borcanul, jucam ascunsa prin cimitir, ma jucam de-a mama si de-a tata etc.

Cat despre faptul ca tu te consideri grasa, daca nu esti multumita de felul in care arati, incearca sa iti ocupi timpul cu un sport ceva, vei incepe sa te simti din ce in ce mai bine si in timp, vor aparea si rezultatele fizice.

| KnowEverything a răspuns:

Nu raspund. nu de alta, dar ne-ai rugat fara mistouri laughing

Cauta`ti o viatawinking

| Valutzzzu a răspuns:

Sincer,altceva n-ai de facut? fara misto!

Răspuns utilizator avertizat
| bibiiiy a răspuns:

Omg x_X.

WTF?straight face Tu esti sanatoasa, mai fetita? La 10 ani, de ce iti arde tie...Eu am 20, si iti spun ca este prea devreme sa ai un,, gagic,,!

Pfff..copii acum se maturizeaza foarte repede.straight face

| KeepCalmAndLove a răspuns:

Invata sa scrii d-soara "ie cu 2 ani "

| ANDREIAd a răspuns:

Eu la varsta ta nici nu stiam ce-i ala iubit. vezi-ti de scoala si lasa prostiile. fratele meu la 10 ani se joaca cu masini de jucarie prin casa laughing eu la varsta ta tundeam papusile care le aveam. bucurate de copilarie ca e scurta

| Pufuletemic a răspuns:

Heiii fetita, la 10 ani nu iti trebuie iubit. :*

| YORaduYO a răspuns:

Lasa-l pe baiat in pace, vezi-ti de scoala, si nu te apuca de baieti ca ajungi ca o prietena deamea care sa sarutat la 13 ani.