| cuceritorul_2835 a întrebat:

Imi place de o fata si ia se comporta cu mine diferit.De aceea vreau sa va intreb ce gesturi fac fetele cand plac un baiat, ca sa stiu si eu daca ma place s-au daca nu ma place?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gesturi.mai bine zis comportament.Sincer cand mie imi place un baiat, cand il vad ii zambesc, incerc sa aflu mai multe despre el, si stau prin preajma lui.

Dar asta numai tu sti.Nu toate fetele fac ca si minehee hee. Suntem diferite.

Pa, pa happy

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Cuceritorule, se spune EA, nu ia! Cum adica "tie iti place" si ea se comporta diferit? Fetele, fac multe gesturi, dar nu cand plac baietii.Probabil vrei sa stii cum se comporta. E greu de zis, ca si de exprimat.

| Flav a răspuns:

Pai ori esti cuceritor ori nu mai esti! ORI!

| Muceas a răspuns:

Buna!

Exista 2 metode:
1) Ea se comporta finuț, delicat cu tine (Metoda "Clasica")
2) Atunci când o fata pare sa te urască dar aduce vorba mereu despre tine. De ex: "Vai da mult il mai urăsc pe cutarescu!" "Nu mai pot, ma toaca pe creieri ala." "Azi l-am bătut tare de tot pe X-ulescu" etc. (Metoda "Din ura se face iubire" )

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica se comporta diferit? Sper ca te aranjeaza acest "comportament". In fine, atragei atentzia facindu-i complimente, daruindu-i ceva, incearca sa te apropii, si vezi cum reactzioneaza.