| ஐஐ a întrebat:

Imi place de un baiat din clasa de la mine. Nu stiu daca si el ma place dar nu vreau sa il intreb asta in orice caz.
Cum as putea sa-mi dau seama daca ma place fara sa il intreb ceva?
Dar pot sa sp.ca se comporta aproape cel mai frumos cu mine din clasa!

Răspuns Câştigător
| Iubareatzãã a răspuns:

Hehee...dragostea asta!love struck:*
Eu cred ca te place! Iti dai seama prin comportamentul lui...dar in cazul tau comportamentul spune ca daa! Acum se Poate si doar sa fie o prietenie, dar du-te si tu la prietenii lui (la unul cu care te intelegi tu cel Mai bine si ai incredere in el) si Spune-i sa afle si sa iti spuna!happy
Bafta, scumpa mea!love struck:*

8 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

S-ar putea sa te placa, dar ii este frica sa te intrebe, nu ai ce pierde pentru ca nu o sa spuna la toata scoala ca il placi(doar daca e idiot poata sa faca asta), Mie sincer imi plac fetele care fac primul paslaughing

Răspuns utilizator avertizat
| EAlice a răspuns:

In primul rand, ar trebui sa nu iti faci prea mari sperante. el se poate comporta furmos, prin simplul fapt ca e politicos "Bunele Maniere". Dar, tu ca fata, ar trebui sa simti daca el te place; iar intr-o clipa de adrenalina ar trebui sa te duci aproape de el, sa il privesti in ochi si sa vezi daca i se mareste pupila (e dovedit stintific)

| MaraChuuXD a răspuns:

Pai trebuie sa il bagi in seama. gen sa v-a tachinati unul pe altul si daca te injura s-au gen altele. stii tu cum fac baieti. e semn rau! daca nu inseamna ca te place. si altele laughing

| 25Whd a răspuns:

Pai poti sa-ti dai seama dupa modul in care se poarta( si ai zis ca se poarta cel mai frumos din clasa cu tine)-deci e ok.2. poti sa vorbesti cu un prieten de-al lui si subtil sa il intrebi ce parere are acel baiat despre tine.3. s-ar putea ca el chiar sa te placa dar sa nu aiba curaj sa-ti spuna, dar incearca sa petreci mai mult timp in compania lui si daca nu face el primul pas fa-l tu. sincer nu stiu ce sfaturi as putea sa-ti mai dau cred ca cel mai bine ar fi sa fii tu insati