| AleexandraAlee a întrebat:

Deci cred ca unui baiat ii place de mine, Adica imi acorda multa atentie si se comporta foarte frumos cu mine. Am fost la film cu el si cu niste prieteni si a inceput sa ma ia de mana sa faca gesturi de aceestea. Nu vreau sa il intreb daca ii place de mine. Credeti ca are un sentiment pentru mine.? Si Ce as putea face in privinta asta. ( Si mie imi cam place de el ) Nu vreau sa o zic direct.

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Probabil și lui îi e frică să facă primul pas.
Încearcă să-i dai mai multe motive din care să înțeleagă că și tu-l placi, și dacă tot nu se prinde (deși ar fi ciudat) îți poți face tu curaj și să-i spui direct.
Multă baftă!