| Nume a întrebat:

Buna TPU stiu ca suna ciudat dar sunt un baiat care nu imi place cum se comporta uni baieti cu fetele zicand ca nu pot face unele lucruri sau cu palmele si jignirile si intr-adevar le apreciez. Dar fata pe care eu o plac ma face fraier si in toate felurile eu nu ii zic cine stie ce dar ma intreb daca eu apreciez femeile dar fata pe care o plac nu ma apreciaza deloc decat daca voi fii un baiat din-acela eu ma intreb daca chiar merita sa ma schimb din ceea ce sunt in altceva voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Gripa a răspuns:

Ba...NU.Daca poti face,adevarata,diferenta intre bine si rau, ciocolata si ca*cat nu te schimba.Tipa de care-ti place se poarta cu tine asemenea ultimului jeg? Poarta-te frumos cu ea,fii superior,fii altfel decat restul gloatei,turmei de jeguri ce cred ca totul li se cuvine,ce cred ca au totul dar de fapt ei se scalda in ca*cat. Daca vrei,ii poti baga o *** in gura si treci la urmatoarea. Fete sunt, una mai buna ca alta, si mereu, dupa coltul zidului pe care-l eviti tot timpul te asteapta don'soara aia perfecta pe care vrei s-o pretuiesti, s-o iubesti asa cum este.Chiar si dimineata, cand nu e fardata si te intrebi cine dracu o fi, tot o vei vedea superba asa cum este. Sper sa intelegi ce am vrut sa-ti spun. Daca esti cum cred eu ca esti, vei intelege mai mult ca sigur.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Schimb-o pe ea!
Pa, pa.