| bogboy101 a întrebat:

Imi place de o fata, si mia nou am aflat ca si ei ii place de mine dar nu sunt 100% sigur adica vorbim dar totusi toti colegii din clasa spun ca ne potrivim ca si ei i place de mine. Este mia timida cand vorbeste cu mine.Cum as putea as o fac sa ma placa? Nu ii place valenties day as fi scos-o la o prajitura dar nu aveam bani la minelaughing)). Alte idei?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Fericitule! A dat fericirea peste tine si te-a prins cu buzunarele goale! Am inteles ca te place, asadar ce rost mai are intrebarea?

1 răspuns:
| AdyAdeluş a răspuns:

Pai incearca sa te dai pe langa ea sa o faci sa rada si ii dai multa atentie. Daca vrei sa fi sigur intreab-o e mai comos0d bafta