| TheDarkStar a întrebat:

Imi place de o fata....si nu stiu cum sa fac sa ii placa si eu de mine.
Ma ajutati? Sunt mai rusinos...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga id ei, vorbiti acolo, nu e mare lucru, mai ales ca esti baiatbig grin Spune-i fetei ca o placi, ea e mai sensibila ca fata si se va rusina ca tine.Atunci o sa poti sa ii spui tot ce doresti, descarca-te, nu e bine sa ti in tine sentimentele astea atat de frumoase. Cea mai frumoasa varsta sa te indragostesti.
Bafta colegu big grin si nu mai fi timid, du-te la unpsiholog, te va ajuta multwinking si eu merg i sunt fata big grin

Papa

3 răspunsuri:
| raduraduu a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea mult.

| vangheliss99 a răspuns:

Frate, pana la urma care este rusinea? tie rusine sa-i zici? pai dc? tie rusine de copii care vor auzi si vor rade? dar dc. sa rada ca asta-i un lucru normal sa-ti placa de cineva si nu stiu ce este de ras in asta, lasa rusinea asta la o parte si zi ca eu asa procedez, adica chiar nu vad care este rusinea.

| HappyWoLF a răspuns:

Sunt la fel ca tine alex... incearca sa sa faci exercitii fizice, ca sa ai muschi, fetelor le place asta, imbracate, vorbeste cu ea